Z-KONZEPT KREA FAST 120 tbl.
Popis
Z-KONZEPT KREA FAST 120 tbl.
KREA fast 120 tabet - 40 dávek
Garance společnosti Z-Konzept Nutrition
-
Garantovaná německá kvalita v souladu s normami DIN EN ISO 9001/2009, IFS, GMP a HACCP.
-
Více než 30 let zkušeností přímo z první ruky = zakladatelem a autorem projektu jeuznávaný suplementační specialista Rainer Zirkelbach, stojící za úspěchem předních evropských značek.
-
Prověřené, funkční receptury = preference aktivních složek s prokázaným účinkem.
-
Upřednostnění základních surovin evropského původu a jen ve specifických případech (speciální extrakty, technologie atd.) z trhů ostatních = nejvyšší rating a čistota.
-
Doping free, GMO free, Aspartam free.
(1000mg kreatinu+ 85mg magnezia v tabletě, kombinace zajištuje delší udržení kreatinu v krvi=efektivnější trénink)
(i)
Kat. číslo: | 400025 |
Výrobce: | Z-Konzept |
Hmotnost: | 0.198 Kg |
Dostupnost: | Skladem |
Záruka: | 12 měsíců |
Obvyklá doba doručení | 2-3 dny (pracovní) |
Komentáře
Z-Konzept
Německá značka Z-Konzept Nutrition nabízí velmi seriózní projekt, jehož zakladatelem je uznávaný německý potravinový chemik a suplementační specialista Rainer Zirkelbach, stojící v minulosti za úspěchem takových značek, jako je např. Weider, nebo Multipower. Důvodem vzniku projektu Z-Konzept Nutrition je možnost nezávislého důrazu na nejvyšší možnou kvalitu, čehož nelze obvykle dosáhnout jinak než u projektu vlastního. Hlavním benefitem značky je využití výhradně prověřených a funkčních receptur, preference aktivních složek s prokázaným účinkem, upřednostnění základních surovin z trhu evropského a jen ve specifických případech (speciální extrakty, technologie atd.) z trhů ostatních. Všechny produkty jsou GMO free, Doping free, Aspartam free a jsou vyráběny v souladu s normami kvality DIN EN ISO 9001/2009, IFS, GMP a HACCP.
Lisak.cz| © 2000- Jaroslav Liška |
Lišák.cz, servis a prodej výpočetní techniky |
Služby |
Kontakt
::: ONEbit.cz ::: Webhosting, který Vám sedne :::